Články na téma: PGA Championship

 • Justin Thomas
  1

  Bleskovky

  Největší balík si vydělal na PGA Championship Thomas, jak to?

  12. srpna 2020 – haf

  Na první pohled to pro něj nebyl dobrý týden. Justin Thomas skončil na PGA Championship až na děleném 37. místě a přišel o post světové jedničky, který si užíval jen sedm dní. Přesto si v San Francisku zajistil více jak dva miliony dolarů, tedy zhruba 45 milionů korun!

 • Colin Morikawa
  2

  Zprávy

  Morikawa má svůj první major, vyhrál PGA Championship

  10. srpna 2020 – haf

  Světový golf má definitivně novou hvězdu. Collin Morikawa svou výjimečnost dokazuje od loňského přestupu k profesionálům a nyní ji pouze potvrdil na 102. PGA Championship. Na hřišti TPC Harding Park prožil báječný víkend a zvítězil se skóre -13 o dvě rány.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  DeChambeau končil puttem z 30 metrů, před finále vede DJ

  9. srpna 2020 – haf

  Neuvěřitelným způsobem zakončil své třetí kolo na letošním PGA Championship Bryson DeChambeau, který na posledním greenu potopil putt ze skoro 30 metrů. I díky němu před nedělním finále na hřišti TPC Harding Park ztrácí na lídra Dustina Johnsona jen tři rány.

 • Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Fowler podcenil tap in a nedal cut o ránu. Vede Číňan Li

  8. srpna 2020 – haf

  Občas se něco takového stane i těm nejlepším hráčům na světě. Aby kvůli podobné chybě ale neprošli cutem na majoru? Rickie Fowler na letošním PGA Championship podcenil doklepnutí míčku do jamky z 15 centimetrů a na turnaji skončil. Před víkendem vede Haotong Li.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  DeChambeau zlomil driver, na PGA se v úvodu připomněly spící hvězdy

  7. srpna 2020 – haf

  Byla to jen otázka času. Kdy povolí driver Brysona DeChamebaua. Stalo se tak v prvním kole letošního PGA Championship, po kterém je americký bomber se skóre -2 na děleném 20. místě. V čele pořadí jsou pak po čtvrtku hráči, kteří se připomněli po delší době.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení