Články na téma: pravidla

 • Scott Hend
  1

  Zprávy

  Profík nabádá, jak vymýtit pomalou hru. Pokutami

  3. května 2020 – haf

  Golf sice momentálně řeší úplně jiné problémy, ale je jasné, že až pandemie koronaviru COVID-19 odezní, vrátí se staré známe problémy. A jedním z nich bude určitě i pomalá hra, se kterou by Scott Hend zatočil po svém. Mastnými pokutami.

 • Russell Henley
  2

  Bleskovky

  8 trestných! Henley porušil Pravidlo jednoho míče, a skončil

  17. listopadu 2019 – jom

  Z útoku na titul se stala konečná v turnaji. Russell Henley na Mayakoba Golf Classic neprošel cutem, protože hrál jiným míčem, než měl. Ačkoliv defacto neporušil Pravidla golfu, schytal osm trestných ran.

 • Skórkarta
  3

  Zprávy

  Co všechno chcete a musíte vědět o změně hendikepového systému

  12. listopadu 2019 – Honza Fait

  ​Opět po roce přichází s přelomem roku velká golfová debata. Loni se týkala výrazné změny pravidel, letos přechodu na nový světově jednotný hendikepový systém. K němu se bude možné přihlásit od 1. ledna a Česká republika bude jednou z prvních zemí, která tak učiní.

 • Luis Gagne a Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Hloupý konec v Q-School, velký talent nepodepsal skórkartu

  8. listopadu 2019 – haf

  Kostaričan Luis Gagne před sebou může mít velkou golfovou kariéru. Hned na jejím začátku ale sám přibrzdil svůj rozlet hloupou chybou v zámořské Q-School na Korn Ferry Tour, když po prvním kole turnaje druhé fáze nepodepsal svou skórkartu. Byl diskvalifikován.

 • Christina Kim
  5

  Bleskovky

  Kontroverze na Q-Series. Kim dala dvě trestné spoluhráčkám

  5. listopadu 2019 – haf

  Pořádně bizarní situace nastala během šestého kola letošní Q-Series. Dvě hráčky, jedna skrze svého kedíka, během něho porušily pravidla, na což po dohrání upozornila třetí z flightu Christina Kim. Její spoluhráčky kvůli tomu dostaly dvě trestné rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení