Články na téma: Pro Golf Tour

 • Aleš Kořínek
  1

  Zprávy

  S letošní PGT se loučili Cafourek a Kořínek povedenými koly

  6. října 2021 – haf

  Sezona Pro Golf Tour 2021 je minulostí. Do jejího finálového turnaje Castanea Resort Championship zasáhli hned čtyři čeští golfisté, když nejlépe dopadl dělený patnáctý Jan Cafourek. Ten stejně jako Aleš Kořínek zahrál středeční finálové kolo za 69 ran (-2).

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Cafourek si ve finále PGT pohoršil. Z Čechu je stále nejvýš

  5. října 2021 – pv

  Jan Cafourek na finálovém turnaji Pro Golf Tour v Adendorfu v úterý nenavázal na první kolo za 67 ran a po rundě za 75 klesl na dělené 25. místo s průběžným skóre v paru. Na vedení ztrácí před závěrečným kolem devět ran. Ze čtyř Čechů v turnaji je však stále nejlepší.

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Z českých golfistů vstoupil do finále PGT nejlépe Cafourek

  4. října 2021 – haf

  Finále letošního ročníku Pro Golf Tour se koná od pondělí do středy v Adendorfu a do turnaje Castanea Resort Championship vstoupil ze čtveřice českých golfistů nejlépe Jan Cafourek. Ten se po prvním kole za 67 ran (-4) drží na dělené páté příčce, na první ztrácí tři rány.

 • Kristýna Napoleaová
  4

  Bleskovky

  Napoleaová na LETAS čtvrtá, Kořínkovi na PGT závěr nevyšel

  4. září 2021 – haf

  Blízko svému první vítězství na LETAS byla v tomto týdnu ve Švýcarsku česká golfová profesionálka Kristýna Napoleaová. Ta po dvou kolech za 69 ran dělila první místo, sobotní finále ale patřilo jiným a nakonec skončila dělená čtvrtá. Na Pro Golf Tour si také pohoršil Aleš Kořínek.

 • Aleš Kořínek
  5

  Zprávy

  Slibný start Kořínka na PGT. V Římě se opět daří Stensonovi

  2. září 2021 – pv

  Aleš Kořínek ve čtvrtek rozehrál další turnaj Pro Golf Tour. V 1. kole Gelpenberg Open v Nizozemsku si vytvořil dobrou výchozí pozici do dalšího průběhu, když zahrál 70 ran a se skóre -1 se nachází na děleném 12. místě. Naopak začátek British Challenge v Anglii se nepovedl Gordanu Briximu. Ve skvělých výkonech na European Tour pokračuje v Římě Henrik Stenson.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení