Články na téma: Pro Golf Tour

 • Aleš Kořínek
  1

  Bleskovky

  Parádní kolo Kořínka. Na PGT s ním skončil v TOP 10 i Bareš

  30. dubna 2021 – pv

  Aleš Kořínek prožil povedený závěr turnaje Haugschlag NÖ Open by perfect eagle 2021 na Pro Golf Tour. Ve čtvrtek přesně na ránu prošel cutem, aby o den později po kole za 64 ran (-7) s celkovým skóre -7 poskočil o 35 míst na konečné dělené 10. místo. Na něm dokončil turnaj i další Čech Jakub Bareš.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Lieserovi úvod na ET opět nevyšel. Bareš je na PGT v TOP10

  29. dubna 2021 – pv

  Hned 11 českých profesionálů a 1 amatér byli ve čtvrtek ve hře na třech různých místech. Na Tenerife rozehrál svůj další turnaj European Tour Ondřej Lieser a v pátek bude mít vzhledem k cutu těžkou práci. Ještě těžší Stanislav Matuš na Challenge Tour v Jižní Africe. Výsledkově nejlépe si vede Jakub Bareš na Pro Golf Tour v Rakousku.

 • Jakub Bareš
  3

  Zprávy

  Z deseti Čechů se v Haugschlagu dostali v 1. kole pod par jen tři

  28. dubna 2021 – ak

  Z desítky českých golfistů ve startovním poli turnaje Pro Golf Tour v Haugschlagu se do červených čísel, tedy pod par, dostali po prvním kole pouze tři – Jakub Bareš a Štěpán Daněk zahráli dvě rány pod par a Michal Pospíšil dohrál kolo se skóre -1.

 • Šimon Zach
  4

  Bleskovky

  V oblíbeném Haugschlagu startuje na PGT hned deset Čechů

  27. dubna 2021 – pv

  Zatímco dvou zahajovacích turnajů nové sezóny Pro Golf Tour v Egyptě se zúčastnil z Čechů pouze Jan Cafourek, tento týden je na rakouském Haugschlag NÖ Open by perfect eagle 2021 ve startovní listině hned deset českých zástupců.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Čechům úvod na European Tour nevyšel. Lieser neměl svůj den

  15. dubna 2021 – pv

  V Atzenbruggu nedaleko Vídně se ve čtvrtek i s dvojnásobnou českou účastí rozjel další turnaj European Tour. Jak Stanislava Matuše, tak především Ondřeje Liesera, čeká ve druhém kole Austrian Golf Open boj o to, aby si v Diamond CC zahráli i o víkendu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení