Články na téma: Rory McIlroy

 • Justin Thomas, Rory McIlroy a Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Nejlepší momenty souboje Tigera, Roryho a dvou Justinů

  23. září 2020 – haf

  Malou náplast za přeložený Ryder Cup na příští rok, který se měl konat v tomto týdnu, si připravil Tiger Woods. Ten v úterý slavnostně otevřel své první navržené veřejné hřiště Big Cedar Lodge v Missouri a nechyběli přitom Rory McIlroy a Justinové Thomas a Rose.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  McIlroy o DeChambeauovi: Dokonale využívá současného golfu

  22. září 2020 – haf

  Jen slova chvály má pro nového šampiona US Open Rory McIlroy. Zároveň ale ani on vlastně nechápe, jak byl Bryson DeChambeau schopný zvládnout nejtěžší zkoušku ve světě golfu, jak se US Open přezdívá, se svým stylem hry, kde je důležitější délka než přenost.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  Lídři se v Atlantě trápili, McIlroy poslal šmudlu do vody. Vede DJ

  6. září 2020 – haf

  Druhé kolo letošního TOUR Championship se vůbec nevydařilo lídrům. Zatímco po tom prvním se zdálo, že se o titul v Atlantě utká čtveřice Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Thomas a Rory McIlroy, po druhém je všechno jinak. Jedno ale zůstává, ve vedení je DJ.

 • Rahm a DJ
  4

  Bleskovky

  Rahm už se dotáhl na Johnsona, přiblížil se i McIlroy

  5. září 2020 – haf

  Náskok dvou ran, který měl Dustin Johnson ještě před startem TOUR Championship, je fuč. Hned v prvním kole finálového turnaje play-off FedEx Cupu ho stáhl Jon Rahm, který tak v East Lake s Johnsonem dělí vedení. Na dostřel se drží také Justin Thomas a Rory McIlroy.

 • McIlroy otcem
  5

  Bleskovky

  McIlroy už je otcem, jaké jméno s Erikou dceři dali?

  4. září 2020 – haf

  Rory McIlroy o uplynulém víkendu na BMW Championship přiznal, že je pořád na telefonu a čeká na zavolání, aby vyrazil do porodnice. Nečekal dlouho. S manželkou Erikou přivítali svou prvorozenou dcerku na světě už v pondělí a dali jí jméno Poppy Kennedy McIlroy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení