Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  Drive až na green, chip in eagle. Čistý McIlroy byl spokojený

  28. ledna 2022 – haf

  Parádní golfový den prožil v pátek v Dubaji Rory McIlroy. Ten během druhého kola Slync.io Dubai Desert Classic ani jednou nezaváhal, polepšil si o šest ran a celkovými mínus sedmi ztrácí z děleného pátého místa na lídra Justina Hardinga před víkendem jen čtyři rány.

 • Metrová fairway
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Hvězdy se pokusily trefit fairway širokou 91 centimetrů!

  22. ledna 2022 – haf

  Jeden yard. Tedy zhruba 91 centimetrů. Tak "širokou" fairway si v rámci poslední Hero Challenge připravili na DP World Tour pro tři vybrané hráče před startem turnaje v Abú Zabí. Rory McIlroy, Collin Morikawa a Tyrrell Hatton se pokoušeli ji trefit. A bylo to dost šílené!

 • Ilustrační foto - golfová hůl
  3

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy testuje nový super driver. Nadchnul i Woodse

  6. ledna 2022 – pv

  Začátek roku je pro výrobce golfového vybavení tradičně časem představování novinek a nejinak le tomu i letos. Přední firmy na trhu přicházejí také s novými drivery a internet a sociálné sítě jsou plné testů a recenzí. Novými kousky v bagu se chlubí také světové hvězdy.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Rory McIlroy nejspíš vypustí atraktivní Scottish Open. Proč?

  16. prosince 2021 – ak

  Scottish Open sice povýšilo do "vyšší ligy", protože příští rok se bude hrát jako společný podnik pro evropskou DP World Tour i zámořskou PGA Tour, ale ani to není zárukou, že se na turnaji ukážou všichni nejlepší hráči. Rory McIlroy ve Skotsku nejspíš hrát nebude.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  DeChambeau zaútočil, Koepkovi chystá odplatu

  4. prosince 2021 – pv

  Po druhém kole Hero World Challenge na Bahamách tu máme zajímavou zápletku. Po skvělé rundě za 64 ran se v Albany dostal o jednu ránu do vedení Bryson DeChambeau, který má za zády svého úhlavního rivala Brookse Koepku, a také Collina Morikawu útočícího na pozici světové jedničky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení