Články na téma: Rory McIlroy

 • Dustin Johnson
  1

  Zprávy

  Lídři se v Atlantě trápili, McIlroy poslal šmudlu do vody. Vede DJ

  6. září 2020 – haf

  Druhé kolo letošního TOUR Championship se vůbec nevydařilo lídrům. Zatímco po tom prvním se zdálo, že se o titul v Atlantě utká čtveřice Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Thomas a Rory McIlroy, po druhém je všechno jinak. Jedno ale zůstává, ve vedení je DJ.

 • Rahm a DJ
  2

  Bleskovky

  Rahm už se dotáhl na Johnsona, přiblížil se i McIlroy

  5. září 2020 – haf

  Náskok dvou ran, který měl Dustin Johnson ještě před startem TOUR Championship, je fuč. Hned v prvním kole finálového turnaje play-off FedEx Cupu ho stáhl Jon Rahm, který tak v East Lake s Johnsonem dělí vedení. Na dostřel se drží také Justin Thomas a Rory McIlroy.

 • McIlroy otcem
  3

  Bleskovky

  McIlroy už je otcem, jaké jméno s Erikou dceři dali?

  4. září 2020 – haf

  Rory McIlroy o uplynulém víkendu na BMW Championship přiznal, že je pořád na telefonu a čeká na zavolání, aby vyrazil do porodnice. Nečekal dlouho. S manželkou Erikou přivítali svou prvorozenou dcerku na světě už v pondělí a dali jí jméno Poppy Kennedy McIlroy.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroy může být každým dnem otcem, do toho hraje o titul

  30. srpna 2020 – haf

  Rory McIlroy zažívá hodně divoké období. Nejen že poprvé od restartu PGA Tour po koronavirové pauze hraje v tomto týdnu o titul, ale navíc se může stát každou chvíli otcem. Možná i to trochu vysvětluje nevyrovnané McIlroyovy výkony z poslední doby.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  Trápící se McIlroy už vede, jen dva hráči jdou pod par

  29. srpna 2020 – haf

  Také v pátek bylo hřiště North v Olympia Fields nad síly většiny hráčů, kteří se probojovali na BMW Championship. Přestože na něm startuje 70 nejlepších hráčů sezony PGA Tour, pod parem jsou v polovině turnaje jen dva. A oba na skóre mínus jedna.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení